Gabinet Stomatologiczny Dentalia
5.0
Based on 27 reviews
powered by Google
Marcin Kula
Marcin Kula
05:41 16 Jun 20
Pani doktor Joanna jest niezwykle delikatna, leczenie kanałowe wykonane przez nią było mniej nieprzyjemne niż niejedno leczenie zwykłe które miałem wcześniej. Dzięki niej przestałem unikać wizyt u dentysty :D Bardzo polecam!
Wojciech Werochowski
Wojciech Werochowski
11:06 14 Jun 20
Jestem stałym pacjentem Lekarzy Gabinetu Stomatologii Dentalia. Spotykam się profesjonalną pomocą oraz podejściem dopasowanym do potrzeb Pacjenta. A te są różne, nie tylko z medycznego punktu widzenia. Dla mnie Dentalia to jedyne miejsce, w który mogę się leczyć bez ludzkiego strachu nabytego z nienajlepszych doświadczeń. Leczymy w Dentalia również nasze dzieci. Bardzo polecam!!!
Mariusz Tabała
Mariusz Tabała
07:42 14 Jun 20
Bardzo gorąco polecam. Profesjonalna i przemiła obsługa na najwyższym poziomie. Jeździmy z Mińska Maz. całą rodziną gdyż bardzo rzadko można się spotkać z takim podejściem do pacjenta zwłaszcza do dzieci.
Magdalena Paśkowska
Magdalena Paśkowska
23:01 13 Jun 20
Pani Doktor Joanna rzetelnie wykonuje swoją pracę, nigdy się nie śpieszy, ma profesjonalne podejście do pacjenta, pełne delikatności, troski, wnikliwości i dużej wiedzy, ceny uczciwe! Polecam, szczególnie osobom, które boją się dentysty:) Pani Doktor Joanna leczy całą moją rodzinę, i wszyscy są bardzo zadowoleni. Dziękujemy:)
Piotr Lisowski
Piotr Lisowski
14:31 27 Dec 18
Bardzo mila obsluga, bez opoznien. Pani stomatolog informowala o wszystkim co robi, nie spieszyla sie. Bardzo profesjonalnie!
Magda Debska
Magda Debska
13:34 26 Nov 18
Lekarka bardzo delikatna i doświadczona, już nigdy nie będę bała się dentysty
Anna Liana
Anna Liana
17:50 28 Sep 18
Gabinet z bardzo empatyczym personelem. Pani doktor bardzo dokładna, ma dobre podejście nawet do tych co boją się dentysty. Ceny w porządku jak na Warszawę. Polecam leczenie zębów bo doktor dba o to aby nie bolało. Wybielanie zębów zmieniło mój uśmiech. Pani dr Joanna zrobiła mi koronę tak, że nie sposób nic zauważyć. Jest świetna.
Patryk Rostek
Patryk Rostek
20:22 21 Jul 18
Pełen profesjonalizm - również wobec tak dziwnych i bardziej skomplikowanych przypadków jakim jestem ja sam. Polecam wizyty u Pani Doktor. Idealne i indywidualne podejście do pacjentów, możliwość rozplanowania leczenia nie tylko ze względów medycznych, ale też w nawiązaniu do możliwości pacjenta. Jak dla mnie - miejsce numer jeden na warszawskiej mapie stomatologicznych SPA - bo taki tam panuje klimat. Pani Doktor - pozdrawiam i do zobaczenia!
Marcin Wsół
Marcin Wsół
15:04 19 Jan 17
Z czystym sumieniem polecam. Pani Joanna to przemiła osoba i bardzo delikatna w swoich fachu. Profesjonalnie we wszystkim potrafi doradzić. Polecam w 100% :)
Kamil Piekarz
Kamil Piekarz
07:41 28 Oct 16
Polecam!!! Fach w ręku, aktualna wiedza, dogodna lokalizacja miejsca.
katarzyna laskowska
katarzyna laskowska
16:29 11 May 15
Znakomita stomatolog. Przede wszystkim pełna delikatności i wyczucia, a zarazem konkretna. B. dobrze trzymające się wypełnienia, co jest przecież b.ważne. Ponad to: staranność wykonania. Polecam Panią doktor wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które dawno nie były i obawiają się wizyty u dentysty lub po traumach. Nie znam osoby bardziej godnej polecenia!
Francuz
Francuz
17:44 10 May 15
Pani Joanna to najwyższej klasy fachowiec - delikatność, podejście do pacjenta, skrupulatność, uprzejmość i życzliwość dla zdenerwowanych i cierpiących pacjentów to cechy charakteryzujące tę lekarkę :-) z czystym sercem polecam ją wszystkim
Monika Mróz
Monika Mróz
18:40 26 Apr 15
Z całego serca polecam Panią Joannę. Cały zabieg leczenia kanałowego został przeprowadzony bezboleśnie w bardzo komfortowych warunkach.
Następne Opinie
Joanna Dobek - ZnanyLekarz.pl Joanna Dobek - ZnanyLekarz.pl